kolaza R priedesIK "Rāznas priedes" nesen ir realizējis vēl vienu no LEADER projektiem "Atpūta Rāznas priedēs" (projekta Nr. 20-01-AL15-A019.2103-000003), tādējādi papildinot piedāvāto atpūtas iespēju un pakalpojumu klāstu ne tikai uz vietas, bet arī Rēzeknes novadā.


Projekta ietvaros iegādātas 4 ūdensbumbas, kuras pieejamas netālu no “Rāznas priedēm” esošajā Rāznas ezera pludmalē vai arī nomā klientam vēlamā vietā. Tāpat arī projekta ietvaros tika iegādāta pārvietojamā pirtiņa un kubls ar piekabēm, lai tūristi varētu baudīt Rāznas priežu klusumu un Rāznas ezera burvību. Kubls un pirtiņa pieejami uz vietas vai arī nomā (uz jebkuru vēlamu vietu).


Lai popularizētu un piešķirtu uzņēmumam tēlu, projekta ietvaros tika izveidots arī uzņēmuma logo, vizītkartes, plakāti, iegādātas pildspalvas, blociņi un krūzes ar logo. Kontakti un vairāk informācijas mājaslapā: www.raznaspriedes.mozello.lv.

 

 

 

Vairāk informācijas par Eiropas Lauksaimniecības fondu lauku attīstībai pieejams Eiropas Komisijas tīmekļa vietnē: http://ec.europa.eu/agriculture/rural-development-2014-2020/index_lv.htm

 

 

Logo rakstiem 600 x 89