Leader spele 27062022Biedrība “Rēzeknes rajona kopienu partnerība” (Partnerība) 15 darbības gadā šai pavasarī un vasarā piedāvā ko īpašu - apceļot Rēzeknes novadu un iepazīties ar interesantākajiem LEADER projektu objektiem, kas izveidoti, attīstīti ar ELFLA finansējuma palīdzību.

 

  • Neatkarīgi no tā, esi liels vai mazs, vietējais un citu novadu ceļotājs, ceļo viens, kopā ar ģimeni, draugiem vai darba kolektīvu – ESI AKTĪVS, APCEĻO UN PIEDZĪVO!

 

  • Lai piedalītos spēlē Tev ir nepieciešama karte ar norādītajiem objektiem, kā arī informācija par katru no objektiem (to atrašanās vieta un kontakti). Lejupielādē karti savā telefonā vai, ja ērtāk, izdrukā uz lapas un izmanto ceļošanai un dalībai spēlē.

 

  • Pirms dodies ceļojumā, sazinies iepriekš par apmeklējumu, noskaidro par izcenojumiem (ja tādi ir) un izplāno maršrutu. Publiski pieejamās vietas iesakām apmeklēt kāda pasākuma laikā, apvienojot ar ceļošanas aktivitāti.

 

  • Apmeklē kartē atzīmētos objektus, krāj mirkļus un iegūsti jaunus iespaidus!

 

 

Ja vēlies piedalīties izlozē un iegūt balvas:

 

  • ESI AKTĪVS - apmeklē vismaz 15 no spēles objektiem.

 

  • LAIMĒ BALVAS - veicināšanas balvas tiks izlozētas šādās nominācijās:

“Individuālais ceļotājs”

“Komandas ceļojums”

“Ģimenes ceļojums”

“Korporatīvais ceļojums”

“Aktīvākais ceļotājs”

Ja vēlies, publicē ceļojuma gaitu sociālajos tīklos. Balva nominācija “Aktīvākais ceļotājs” paredzēta ceļotājam, kurš būs visvairāk publicējis dažādos objektos uzņemtās pašbildes savā Facebook profilā ar mirkļbirku #LEADERcelojums2022

 

  • IZPILDI SPĒLES NOSACĪJUMUS:

 

UZTAISI PAŠBILDI UN ATZĪMĒ KARTĒ – esot objektā, uzņem pašbildi (1 vai vairākas) objektā tā, lai ir skaidri saprotama bildes uzņemšanas vieta, atzīmē kartē un norādi vietas apskates datumu.

 

NOSŪTI PARTNERĪBAI - ceļojuma beigās nofotografē vai ieskenē aizpildīto karti, pievieno pašbildes un, sākot ar 01.07.2022., sūti uz e-pastu info@rezeknespartneriba.lv, norādi kontaktinformāciju un kurā nominācijā piedalies. Dalībnieku dati un iesūtītās fotogrāfijas bez personas piekrišanas netiks publicēti.

 

PIEDALIES IZLOZĒ – izloze notiks šī gada septembrī. Ar laimētājiem Partnerība sazināsies un izlozes rezultāti tiks publicēti Partnerības mājas lapā un facebook/rezeknespartneriba.lv.

 

 

Aktuālā informācija par spēli tiks publicēta Partnerības mājaslapā www.rezeknespartneriba.lv un facebook/rezeknespartneriba.lv.

 

Spēles “LEADER CEĻOJUMS” speciālizdevuma karti (papīra formātā) vari iegūt Rēzeknes novada tūrisma informācijas centrā (Lūznavas muižas telpās, Pils iela 8, Lūznava, Lūznavas pagasts, Rēzeknes novads) un Rēzeknes Tūrisma informācijas centrā (Krasa iela 31, Rēzekne).