Projekta kopējais budžets ir 27 703,81 EUR, no kuriem 19 392,67 EUR ir publiskais finansējums, savukārt 8 311,14 EUR paša līdzfinansējums. Projekta īstenošanas termiņš ir līdz 2018.gada 30.maijam.


Projekta ietvaros tiks iegādāts:
1) 2 kubuli un 2 pirts mucas;
2) 4 piekabes (pirts un kubulu pārvadāšanai, pārvietošanai);
3) telts / nojume, kur veikt pirts un piekabju uzkopšanu, uzglabāšanu, lai nodrošinātu pasargāšanu no lietus, mitruma un tiešiem saules stariem, kas var veikt nozīmīgus bojājumus pamatlīdzekļiem;
4) ūdens sūkņi, kas nepieciešami ūdens uzpildei kubuliem.

 

Papildus tiks iegādāti arī pārvietojamo galdu un krēslu komplekti, ko piedāvāt papildus pie pirts pakalpojumiem, lai klientiem pēc pirts vai kubula apmeklējuma būtu kur ērti atpūsties, padzert siltu tēju, kaut ko uzkost vai vienkārši baudīt dabu. Monotona ainava, izbaudot pirts dāvātos priekus, gan dvēselei, gan miesai nu jau senā pagātnē - tagad iespējams uzstādīt pirti vietā, kurā klients ir izvēlējies, un būt vēl tuvāk dabai. Plānots, ka pārvietojamās pirtis un kubulus klients pats varēs izvēlēties, vai aizgādās pats uz savu īpašo vietu, vai tās nogādās pakalpojuma sniedzējs, par to papildus prasot samaksu.


Pirmos mobilās pirts nomas pakalpojumus jau plānots piedāvāt, sākot no šī gada oktobra. Vienas pirts nomas maksa 50-100 EUR / diennaktī atkarībā no komplektācijas (atstājot drošības naudu 200 EUR), savukārt, ja tā būs jāpiegādā, tas papildus klientam maksās 20 EUR (par katriem 10 km). Papildus tiks piedāvāta arī dažādu zālīšu un slotu izmantošana, kuru cenas varētu būt no 1,00 - 7,00 EUR (atkarībā no izvēlētā produkta).


Saglabāsim savu sentēvu metodes, dzīvosim vienoti ar dabu un būsim stipri gan miesā, gan garā. Neaizmirsīsim, ka vectēvi kādreiz ir teikuši: “Veselā miesā mīt vesels gars”.

 

Jānis Aleksāns,
Saimnieciskās darbības veicējs
Tel.Nr. +371 26 451 063
E-pasts: jons1988@inbox.lv